Zabawy z Panią Wiosną

29 marca 2023 r. Pani Wiosna ma bardzo dużo pracy. Musi obudzić kwiaty, przywołać ptaki z dalekich krajów, sprawić, aby cały świat był piękny i zielony. Ale nigdy nie zapomina o dzieciach i dziś zaprosiła wszystkie przedszkolaki do wspólnej zabawy. Na wstępie Biedroneczki – czyli p. Natalia i p. Nel – odczytały list, który do przedszkolaków przysłała Pani Wiosna z mnóstwem ciekawych zadań do wykonania. Podczas spotkania dzieci miały okazję wykazać się znajomością i wiedzą o wiośnie w zabawie pt. „wiosenna zgaduj-zgadula”. Nie zabrakło zabawy sprawnościowej, w której zadaniem dzieci było wyłowienie rybek ze stawu oraz wiosennego kodowania i wspólnych zabaw przy muzyce. Wykonując z zaangażowaniem wszystkie zadania, przedszkolaki udowodniły, że są gotowe na przybycie Pani Wiosny. Ogłaszamy zatem, że w naszym przedszkolu już zagościła wiosna!!!