Pożegnanie Zerówki

18 czerwca 2023 r. „To były piękne dni !” – takie słowa towarzyszyły siedmiolatkom podczas pożegnania z przedszkolem. Dziękujemy! – takie słowa wypowiadają dzisiaj wszyscy: i dzieci i s.dyrektor, i nauczyciele, i rodzice. Łza w oku się kręci, wzruszenie towarzyszy wszystkim, kończy się pewien piękny okres w życiu każdego dziecka – czas radosny i beztroski, czas uczenia się życia w grupie, pierwszych przyjaźni (małych miłości :), czas rozwijania swoich zdolności 🙂 Dziękujemy kochanym dzieciom i ich rodzicom za życzliwość, dobre słowa, pomoc i zaangażowanie w życie przedszkola ! Dobrze w przedszkolu było razem nam – teraz modlitwą i pamięcią towarzyszymy dalej Wam !