Wycieczka do szkoły

20 czerwca 2024 r. W czwartek po śniadaniu grupa „Słoneczników” wybrała się do Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Pniewach. Celem wycieczki było zapoznanie przedszkolaków z budynkiem i organizacją nauki w szkole. Dzieci, dzięki uprzejmości Pani Marii Szofer oraz klasy III, miały okazję obejrzeć szkołę, sale lekcyjne najmłodszych klas, salę komputerową oraz gimnastyczną. Największą atrakcją okazał się jednak szkolny plac zabaw, na którym dzieci miały okazję pobawić się podczas dnia sportu. Za zaproszenie serdecznie dziękujemy !