Przyjaciele z Zielonego Lasu

Przyjaciele z Zielonego Lasu- przedstawienie teatralne , w którym uczestniczyły (1.10) nasze przedszkolaki opowiada o przygodzie  nauczycielki (pani Agatki) i jej uczniów podczas wycieczki do lasu.

Pani Agatka gubi się .W czasie poszukiwania drogi do leśniczówki nauczycielka pozostawia dzieci bez opieki.

Uczniowie hałsują, śmiecą i straszą zwierzęta. Mieszkańcy lasu postanawiają dać nauczkę intruzom, w tym celu wyruszają po radę do Mądrej Sowy mieszkającej w Wielkim Dębie.Po drodze przeżywają różne przygody.

Przedstawienie o charakterze edukacyjnym związanym z ochroną środowiska oraz bezpieczeństwem dzieci w lesie i nad wodą wzbogacono humorem i piosenką.