SPOTKANIE Z LEŚNICZYM

W czwartek 10.10 o godz.12 gośiliśmy w naszym przedszkolu panią Justynę Brusiło i pana Adama Woźniaka z Nadleśnictwa Wronki, którzy zapoznali dzieci ze środowiskiem leśnym(opowiedzieli o warstwach roślinnych i mieszkańcach lasu, o ich zwyczajach i dokarmianiu w okresie zimowym).Leśnicy wzbogacili przekazane informacje planszami edukacyjnymi oraz naturalnymi okazami przyrodniczymi.Spotkanie zakończyliśmy posadzeniem sosny, brzozy, dębu i buka w ogrodzie przedszkolnym.Dzieci otrzymały od leśników podarunki-gry edukacyjne i balony. Każda grupa podziękowała pani Justynie i panu Adamowi własnoręcznie wykonaną laurką.