Styczniowe wydarzenia 2014 r.

16.01.2014 FILHARMONIA POMYSŁÓW „FIRLILIBURG”

Jasnozielona smoczyca Akuku zabrała dzieci w podróż do Firliliburga.

Przedszkolaki poznały różnice i podobieństwa w brzmieniu i budowie instrumentów dętych drewnianych: fletu, oboju i fagotu.

25.01.2014 DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Kochanym Babciom  i Kochanym Dziadkom dzieci z poszczególnych grup wiekowych zaprezentowały wiersze i piosenki oraz przedstawiły „Widowisko- Bajkowisko” by podziękować za wielkie serce, które Babcie i Dziadkowie mają zawsze gotowe do kochania i rozpieszczania swoich wnuków.
Po części artystycznej dzieci wręczyły laurki – upominki oraz zaprosiły gości na poczęstunek.

28.01.2014 TEATR W PRZEDSZKOLU  „Zimowe przygody Hyzi i Dyzia”

Dzieci obejrzały humorystyczną opowieść o przyjaźni dwóch sympatycznych diabełków, które stale się kłócą i przekomarzają robiąc sobie wzajemnie „psikusy”. Spektakl nie tylko bawił, ale także pokazywał co jest dobre, a co złe i jakich wyborów należy w życiu dokonywać.