szukaj      Start   Wydarzenia   Przewodnik po przedszkolu   Galeria zdjęć   Kontakt
Misja
Historia
Życiorys Św. Urszuli Ledóchowskiej
O zgromadzeniu
Tradycje
Kadra przedszkola

Zajęcia dodatkowe
Grupy
Zapisy
Kącik dla rodziców

Wydarzenia - luty 2014 r.

 20.02.2014 FILHARMONIA POMYSŁÓW  “DYLUNABADYLUBERG”


Dzieci poznały niezwykłą rodzinę instrumentów strunowych smyczkowych – skrzypiec, altówki i kontrabasu; ich budowę oraz możliwości brzmieniowe.


22.02.2014 BAL PRZEBIERAŃCÓW

W godzinach popołudniowych do Auli Matki Założycielki zaczęli napływać niespotykani na co dzień goście: księżniczki, piraci , rycerze i wróżki, motylki i biedroneczki, Indianki i Egipcjanki   oraz całe mnóstwo niezidentyfikowanych „obiektów” chodzących  latających i pełzających trudnych do opisania z powodu mnogości wspaniałych pomysłów i strojów. Jednym słowem nadszedł czas rozpoczęcia balu przebierańców . Kochani Rodzice naszych milusińskich przygotowali pod kierownictwem Siostry Dyrektor Jolanty Wołos przedstawienie- niespodziankę dla swoich dzieci i zaproszonych gości pod tytułem „ Nie ma tego złego”. Aktorzy z wielkim zaangażowaniem wcielili się w powierzone sobie role, a odegranie poszczególnych scen wymagało nie lada wysiłku bowiem nieustannie przerywały je komentarze małej widowni „ o ,to mój tata”, ”patrzcie to moja mama”. 
Mimo wyśmienitej charakteryzacji i fantastycznej gry aktorzy zostali w mig zidentyfikowani.
Mamy nadzieję, że ukryte talenty artystyczne rodziców jeszcze niejednokrotnie zostaną zaprezentowane na deskach tutejszej sceny.
Widzowie podziękowali za wspaniałe , pełne humoru przedstawienie gromkimi oklaskami i słowami uznania dla wykonawców. Tłum przebierańców ruszył do tańca pod wodzą wodzireja w rytm gorących karnawałowych piosenek. 
 

Start   Wydarzenia   Przewodnik po szkole   Galeria zdjęć   Kontakt