szukaj      Start   Wydarzenia   Przewodnik po przedszkolu   Galeria zdjęć   Kontakt
Misja
Historia
Życiorys Św. Urszuli Ledóchowskiej
O zgromadzeniu
Tradycje
Kadra przedszkola

Zajęcia dodatkowe
Grupy
Zapisy
Kącik dla rodziców

Majowe wydarzenia 2014 r.

 05.05.2014 AKADEMIA FOTOGRAFII PANA KLEKSA

 

Aktorzy w zabawny sposób przedstawili historię fotografowania prezentując dzieciom różne aparaty fotograficzne, w których najstarszy liczył prawie 200 lat. Na podstawie książki „ Akademia Pana Kleksa” opowiedzieli niezwykłą przygodę zaczarowanego księcia, który stał się szpakiem. Zaprosili dzieci do zabawy w rytm znanych i lubianych piosenek „ Kaczka Dziwaczka”, „Na wyspach Bergamutach” itd.
 
08.05.2014 FILHARMONIA POMYSŁÓW „SANTA-TRA-LA-LA”
 
Dzieci poznały Tralalicję – dziewczynę o aksamitnym głosie i niespotykanej urodzie , która podstępem chciała zdobyć zaczarowany pierścień by zostać królową Dźwiękolandii.
Przedszkolaki z otwartymi ustami śledziły przebieg przedstawienia!
W widowisku zaprezentowano repertuar musicalowy, operetkowy i operowy ukazując możliwości głosu ludzkiego, skalę i różnice w brzmieniu.
 
14.05.2014 WYCIECZKA DO BOGILU
 
Przedszkolaki wraz z pracownikami przedszkola aktywnie spędziły dzień na krytym placu zabaw .
Dzieci z różnych grup wiekowych wspaniale wspierały się i integrowały  podczas zabaw na sprzętach rekreacyjnych , dmuchanych zamkach, torach przeszkód, zjeżdżalniach i wielu innych atrakcyjnych dla dzieci miejscach. Każde dziecko mogło znaleźć miejsce dla siebie.
Chwile wytchnienia podczas obiadu i podwieczorku bardzo szybko regenerowały siły dzieci , którym nie brakowało energii i pomysłów na wspólną zabawę.
 

Start   Wydarzenia   Przewodnik po szkole   Galeria zdjęć   Kontakt