MAJ. 21.05.2014 WIZYTA W SZKOLE PODSTAWOWEJ

21.05.2014 WIZYTA W SZKOLE PODSTAWOWEJ

Zerówka wraz z Zerówką młodszą odwiedziła Szkołę Podstawową w Pniewach. Uczniowie zaprezentowali przedszkolakom przedstawienie według własnego scenariusza pt. ”Królewna Śnieżka”. Dzieci z zainteresowaniem przyglądały się wokalno  – aktorskim poczynaniom starszych kolegów. Pani Wójcik ,która zaprosiła nas na to spotkanie, oprowadziła dzieci po całym obiekcie oraz zaaranżowała zajęcie plastyczno – integracyjne przedszkolaków i uczniów klasy trzeciej. Dzieci szybko przełamały początkowe onieśmielenie i wspólnie stworzyły ilustracje do obejrzanego wcześniej przedstawienia. Przedszkolaki otrzymały pamiątkowe kwiatki- zaproszenia do pierwszej klasy w nadchodzącym roku szkolnym.