10.02.2015 r. odbyła się wycieczka edukacyjna do biblioteki

Pragnąc kontynuować tradycję czytania książek oraz chcąc uświadomić dzieciom taką potrzebę w dniu 10.02.2015 r. odbyła się wycieczka edukacyjna do biblioteki. Dzieci z grupy 5 - 6 - latków  złożyły wizytę Pani pracującej w bibliotece. Zostały tam zapoznane z pracą bibliotekarza, obejrzały księgozbiór oraz wysłuchały ciekawej pogadanki zachęcającej do korzystania z biblioteki.

Zostaliśmy zaproszeni do sali, gdzie odbyła się lekcja języka polskiego prowadzona przez jedną z nauczycielek pracujących w szkole Sióstr Urszulanek.

Dzieci z radością wzięły udział w zajęciach. Z chęcią odpowiadały na pytania i czynnie uczestniczyły w zajęciach.

Na koniec przedszkolaki podziękowały za wspaniałe wrażenia i zabawę.

Zapraszamy do galerii ze zdjęciami!