Wyjazd do Krakowa

W dniach 30 kwietnia do 3 maja 2015 r. odbył się autokarowy wyjazd integracyjny rodziców i dzieci z grupy "0" z naszego przedszkola.

W programie wycieczki znalazły się :

1 maja - Kraków: Wawel i tamtejsze muzeum katedralne, Smocza Jama, Dzwon Zygmunta, groby królewskie, Kościół Mariacki. W Łagiewnikach modliliśmy się w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, byliśmy także w Kopalni Soli w Wieliczce.

2 maja - Wadowice: zwiedziliśmy miejsca związane z Janem Pawłem II  - muzeum, kościół, w którym mały Karol przyjął sakrament chrztu św., zajadaliśmy również papieskie pyszne "kremówki". Popołudniu zwiedzaliśmy Park Miniatur w Inwałdzie, w którym umieszczono 50 atrakcyjnych budowli z całego świata.

3 maja w Kalwarii Zebrzydowskiej uczestniczyliśmy w niedzielnej Eucharystii, modliliśmy się w tamtejszym Sanktuarium i oglądaliśmy makiety obiektów klasztornych, ważnym punktem pobytu był udział w nabożeństwie Drogi krzyżowej drużkami kalwaryjskimi.