Jasełka 2015

12 grudnia 2015 r.

W sobotnie popołudnie zaprosiliśmy rodziców i gości na Jasełka w wykonaniu wszystkich dzieci z przedszkola.
     Na początku świątecznymi wierszykami  powitały nas Średniaki - Anioły, a po nich  dzieci z grupy najstarszej przedstawiły postacie bajkowe, które poszły do stajenki  betlejemskiej  na spotkanie Bożego Dzieciątka. Wśród nich byli Jaś i Małgosia, Czerwony Kapturek i Wilk, Kot w butach, Kopciuszek, Calineczka i Pinokio, Szewczyk Dratewka, ołowiane Żołnierzyki - chłopcy z grupy Maluszków, Królowa Zima i Śnieżynki - dziewczynki z grupy Maluszków, Dziewczynka z zapałkami oraz Śnieżka i Krasnoludki - z grupy najmłodszej. Byli także Dziewczynka i Chłopiec, którzy te wszystkie bajki do Dzieciątka,  Maryi i Józefa przyprowadzili. Na koniec radosny taniec Aniołów i wszystkich dzieci oraz życzenia płynące z małych, ale gorących serc dziecięcych.
     Po występach przedszkolaków Siostra Przełożona Maria Jachosz podziękowała dzieciom i złożyła życzenia świąteczne, po których dzieliliśmy się wszyscy opłatkiem i częstowaliśmy się upieczonymi przez rodziców i dzieci pysznymi różnorodnymi kolorowymi pierniczkami.

Zapraszamy do przeuroczej galerii zdjęć.