Warsztaty mydlane

2016-01-27

Ferie w tym roku wypadały w miesiącu styczniu. Spora część naszych dzieci chodziła w tym czasie do przedszkola, dla nich właśnie zorganizowaliśmy różne atrakcje. Był bal maskowy z tańcami, konkursami i nagrodami ; było także kino w przedszkolu - film na dużym ekranie, a także wyjście do Szkoły Sióstr Urszulanek na zajęcia chemiczne przygotowane przez uczniów pod okiem p. Iwony Rypińskiej - nauczyciela chemii. Młodzież przygotowała ciekawe doświadczenia oraz zabawy, a także poprowadziła warsztaty mydlane z dziećmi.