Zajęcia z rodzicami 04.03.2016

2016-03-04

Dzieci z grupy najstarszej "Słoneczniki" zaprosiły swoich rodziców na zajęcia - warsztaty - robienia palm wielkanocnych, z którymi w Niedzielę Palmową będziemy uczestniczyć w procesji.

Mimo, że w tym czasie do przedszkola przychodziło nieco mniej dzieci,  to jednak - jak zawsze - rodzice dopisali. Dla przedszkolaków jest to wspaniałe przeżycie wspólnej z rodzicami pracy i jednocześnie zabawy. Wszystkie palmy pięknie przystrojone, kolorowe - zachwycały oczy, ale i serca, bowiem rodzice przeżywali dumę z własnej pracy, a dzieci - dumę ze swoich zdolnych rodziców. Spotkanie bardzo udane! Dziękujemy nauczycielom: p. Katarzynie Kaźmierczak i p. Izabeli Zdrojewskiej za zorganizowanie kolejnych wspaniałych zajęć integracyjnych.

Zdjęcia można obejrzeć w naszej galerii. :-) Zapraszamy!