II Bieg Św. Urszuli

2016-03-28

W Poniedziałek Wielkanocny odbył się na terenie Ośrodka Edukacji Przyrodniczej Dąbrowa w Pniewach II Bieg św. Urszuli organizowany przez Zgromadzenie Sióstr Urszulanek SJK w Pniewach, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pniewach, Stowarzyszenie Krzewienia Pedagogicznej i Duchowej Myśli św. Urszuli w Pniewach i  Nadleśnictwo Pniewy. Celem biegu była : popularyzacja aktywności ruchowej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych; uczczenie pamięci św. Urszuli Ledóchowskiej; propagowanie rodzinnych więzi międzypokoleniowych.

Z naszego przedszkola wzięło udział pięcioro dzieci: Joanna Kajda, Sandra Walkowiak, Ola Kaczmarek, Aleks Cichoszewski i Wojtek Kaczmarek.

Dzieci biegły na dystansie 200 m.

Na dystansie 5 km biegła także mama Olka Kaplera – p. Karolina.

Cieszymy się i jesteśmy dumni, że nasz Wojtek K. zajął pierwsze miejsce w tym biegu, zdobywając złoty medal. Wojtek ma już na swym koncie dwa złote medale i jeden srebrny startując w biegach otwartych w Pniewach.

Gratulujemy!