2016-06-04 Czerwony Kapturek

W ciągu roku na scenie w naszej auli różne występy prezentują przedszkolaki, a tym razem z okazji Dnia Dziecka i jednocześnie na rozpoczęcie Festynu Rodzinnego bajkę przygotowali rodzice. W tajemnicy przed dziećmi przygotowywali się na wieczornych próbach przez prawie dwa miesiące, ale dzięki temu było na co popatrzeć ! W tym roku zaprezentowali „Czerwonego Kapturka”. W pięknej scenerii lasu spotkały się różne zwierzęta, przyjaciele Babci i Klementynki (bo tak miał na imię Czerwony Kapturek). Dzieci bardzo przeżywały bajkę, martwiły się o losy Klementynki, cieszyły się, kiedy „dobry człowiek” – czyli Leśniczy uratował Babcie i Wnuczkę. Obserwując reakcje przedszkolaków i słuchając ich komentarzy J jesteśmy pewni, że warto trudzić się przygotowując bajkę, a i przecież jest to wspaniała okazja do zabawy i integracji rodziców. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby „Czerwony Kapturek” mógł tak wspaniale się zaprezentować!!!