2016-06-04 Festyn rodzinny

W słoneczną i upalną pierwszą czerwcową sobotę wspólnie z rodzicami przygotowaliśmy FESTYN RODZINNY. Od miesiąca wszyscy zbierali fanty, za które szczególnie jesteśmy wdzięczni małym i dużym firmom oraz osobom prywatnym, które przekazały nam na festyn różne małe i większe dary, a także produkty do grillowania oraz słodkiego poczęstunku. Spotkanie rozpoczęła bajka pt. „Czerwony Kapturek” w wykonaniu naszych wspaniałych rodziców, potem aktorzy zaprosili wszystkich do ogrodu przedszkolnego na ciasto, lody, grilla, bigos. Na dzieci czekały też inne atrakcje: zamek dmuchany, zjeżdżalnia, kucyk, ryksza  oraz mecz piłki nożnej tatusiów z grup starszych i młodszych. W meczu wzięli udział: zespół „Czerwony” ( starsze grupy): Błażej Konopacki, Karol Wachowiak, Konrad Stawik, Marcin Szofer, Piotr Rembarz; zespół „Niebieski”  (młodsze grupy): Stasiu Piechocki, Zbyszek Bździel, Krzysiek Makowski, Marcin Pupka i Zbyszek Jędrzejczak oraz rezerwowy Konrad Obrempalski. Mecz sędziował Olgierd Strojny. Wynik meczu 2: 1.  Wielkie brawa dla naszych wspaniałych piłkarzy ! Po meczu rodziców w piłkę nożną grały dzieci J Wynik 3:1 dla zespołu –tym razem- „Niebieskiego”. Festyn udany, bo wszyscy zadowoleni, najedzeni, wybrykani  i  zmęczeni!!! Podziękowanie należy się także wszystkim, którzy włączyli się w przygotowywanie ( noszenie i ustawianie mebli ogrodowych, bramek na boisko, pieczenie placków, gotowanie bigosu, grillowanie, pilnowanie) i sprzątanie po imprezie!