2016-06-22 Dzień Sportu

2016-06-22

Pod koniec roku przedszkolnego, w czasie trwania piłkarskich mistrzostw EURO2016, zorganizowałyśmy dla dzieci DZIEŃ SPORTU. Celem tych zajęć, przygotowanych przez nauczyciela – stażystę  p. Joannę Wiśniewską było promowanie sportu, jako aktywnego wypoczynku oraz wdrażanie dzieci do współdziałania w grupie. Na ten dzień każda grupa przygotowała LOGO i okrzyk dopingujący dzieci. Na przedszkolaki czekało wiele sportowych konkurencji, z którymi dzieci świetnie sobie radziły. Panie nauczycielki liczyły czas oraz zdobyte punkty, a dzieci walczyły dzielnie, aby zwyciężyć. Na koniec jeszcze zabawa w ogrodzie przedszkolnym i rozdanie dyplomów oraz upominków.