Program patriotyczny 2016-11-05

W sobotę na naszej scenie przedszkolaki z wszystkich grup wiekowych przedstawiły piękny program z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Każda grupa w strojach ludowych zaprezentowała wiersze i piosenki patriotyczne, a na koniec zatańczyła taniec ludowy. Maluszki zatańczyły Poleczkę warszawską, Średniaki – Trojaka, Starszaki – Krakowiaka, a Zerówka – Mazura. Program barwny, wzruszający i oczywiście budujący ducha patriotycznego. Czujemy dumę, że jesteśmy Polakami, co podkreśliło też wspólne odśpiewania na koniec hymnu narodowego. „Jeszcze Polska nie zginęła, dopóki kochamy” – powiedziała św. Urszula Ledóchowska i z tym się całkowicie wszyscy zgadzamy.

Zapraszamy do galerii zdjęć!