Jasełka 2016-12-10

Każdego roku wszystkie dzieci  przygotowują dla swoich rodziców i zaproszonych gości przedstawienie świąteczne JASEŁKA. W tym roku wprowadziły nas w klimat Bożego Narodzenia dzieci z gr. II ( 4-latki), które wnosząc symboliczne światełka - zapowiedziały przyjście na świat Jezusa -Światłość rozpraszającą mroki ziemi. Dalej - dzieci 6-letnie przedstawiały sceny biblijne o narodzeniu Syna Bożego, pomagały im w tym dzielnie nasze najmłodsze przedszkolaki jako owieczki i małe aniołki,  a 5-latki reprezentujące regiony Naszej Ojczyzny oraz różne  zawody - przyniosły Dzieciątku dary swojej pracy. Na koniec wszystkie przedszkolaki  złożyły życzenia i odtańczyły radosny taniec przy kolędzie Arki Noego "Przybieżeli do Betlejem". Po Jasełkach nasz kapelan ks. Piotr pobłogosławił opłatki i nastąpił czas składania sobie życzeń, a później wszyscy częstowali się pierniczkami i ciasteczkami świątecznymi, które sami upiekli.