2017_01_24 Policjanci w przedszkolu

Spotkanie z Policją nie zawsze należy do przyjemnych, zwłaszcza jeśli przekroczy się obowiązujące przepisy, jednak spotkanie z dziećmi w przedszkolu raczej zaliczamy do miłych i udanych.

We wtorkowe popołudnie zaproszeni policjanci (st. sierż. K. Mrozek i asp. J. Kowalka) spotkali się z przedszkolakami z gr. II, III i IV - zapoznali z przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa w czasie zabaw i wyjazdów zimowych, pokazali również prawie wszystkie (oprócz broni J) pomocne „wyposażenie” funkcjonariusza prawa, a także przeszkolili dzieci w odpowiednim zachowaniu się w różnych zagrażających ich bezpieczeństwu, czy życiu sytuacjach.

To było bardzo ciekawe i pożyteczne spotkanie.

Dziękujemy!