2017_02_02 Ferie w przedszkolu

Ferie zimowe to czas, w którym jedni jadą w góry na narty i sanki, inni do ukochanej babci,  a jeszcze innym pozostaje zabawa z kolegami w przedszkolu. Dla tych dzieci przygotowaliśmy różne atrakcje: oprócz codziennych zabaw na śniegu (którego w tym roku nie brakuje) i spacerów po naszym pięknym parku, przygotowaliśmy mały bal karnawałowy. Dzieci przebrały się w różne kostiumy z naszej przedszkolnej wielkiej szafy ze strojami, potem bawiły się wesoło przy smerfowych przebojach. Nie zabrakło też zabaw i konkursów, które najmłodsi bardzo lubią. Kolejną atrakcją w ferie był zamek dmuchany, na którym można było się swobodnie wyskakać. Dzieci z gr. II z s. Agatą i p. Kasią  przygotowały dla swoich kolegów i koleżanek - spektakl teatralny pt. „Przygody w ogrodzie” na podstawie wiersza Jana Brzechwy „Rzepka”. W ostatni dzień przyjechała do przedszkola jeszcze dmuchana zjeżdżalnia. Z takimi atrakcjami ferie wcale nie były nudne !!!