2017-06-10 Bajka i pożegnanie przedszkola

2017-06-10

Bajka „Księżniczka na ziarnku grochu” w wykonaniu dzieci z gr. IV „Słoneczniki” oraz rodziców: p. Justyny Sobczyńskiej ( gr. III ) i p. Rafała Synowca (gr. I ) rozpoczęła FESTYN rodzinny i jednocześnie zakończyła uroczyście rok przedszkolny. Obok wspaniałej gry aktorskiej, mogliśmy podziwiać piękne stroje, a wszystko okraszone nutką humoru w wykonaniu królewskiego błazna – w ten sposób siedmiolatki żegnały się z przedszkolem. Na koniec, zamiast Marszu weselnego – zatańczyły „Poloneza” i opatrzone „krzyżykiem” na czole  z dobrym słowem i zapewnieniem o pamięci i modlitewnym wsparciu - mogą rozpocząć dalszą drogę swojego życia. Dalszy punkt programu – to świętowanie w ogrodzie przedszkolnym, w którym czekało na wszystkich wiele atrakcji!

Zapraszamy do bogatej galerii zdjęć z tego wydarzenia!