2017-06-10 Festyn

2017-06-10

Przygotowania do FESTYNU rodzinnego trwały od miesiąca, każdy robił co mógł, aby wszystko było pięknie przygotowane. I nadszedł ten piękny gorący dzień! Od rana tatusiowie i mamusie, siostry i panie pracujące w przedszkolu przygotowywali stoły, ławki, grille i ciasta... a o godz. 1400 na auli rozpoczęliśmy nasze rodzinne spotkanie od bajki "Księżniczka na ziarnku grochu", w której w tym roku brali udział: dzieci z gr. IV "Słoneczniki" i rodzice - p.Justyna Sobczyńska (królowa) oraz p.Rafał Synowiec (król). Bajka wzbudziła ogromne zainteresowanie, bowiem gra aktorów i ich przepiękne stroje - na długo pozostaną nam w pamięci :)  Na koniec bajki przedszkolaki zatańczyły "Poloneza" i nastąpiło pożegnanie siedmiolatków, które po wakacjach odchodzą do szkoły. S.Dyrektor Beata Kruszona podziękowała rodzicom i dzieciom za wspólne lata przeżyte w naszym przedszkolu, za budowanie rodzinnej atmosfery i za piękną współpracę, a potem zaprosiła wszystkich przybyłych na dalsze świętowanie do ogrodu przedszkolnego, w którym czekały już na wszystkich atrakcje: dla dorosłych - grill, ciasto i kawa, a dla dzieci, oprócz lodów i słodyczy, także kucyk, zamek i zjeżdżalnia dmuchana, plecienie kolorowych warkoczyków, malowanie twarzy, skręcane balony, zabawy i konkursy prowadzone przez trenerów z Akademii Reissa. Oczywiście były też losy i co za tym idzie > fanty, a także licytacja piłki nożnej poznańskiej drużyny LECHA z podpisami wszystkich piłkarzy. Piękny dzień, pełen spotkań towarzyskich, smacznych potraw i zabawy, za który serdecznie wszystkim z serca DZIĘKUJEMY !!!