2017-06-13 Deli Park

2017-06-13

Dzieci bardzo lubią atrakcje, a na pewno taką właśnie atrakcją był wyjazd do parku edukacyjno-rekreacyjnego DELI Parku w Rosnówku k/Stęszewa. Na tę wycieczkę autokarową pojechała gr. II "Bratki", czyli czterolatki. Oprócz niezliczonej liczby dmuchańców do skakania i zjeżdżania, był park miniatur budowli świata, mini ZOO, gigantyczne owady, zwierzęta prehistoryczne, a także podniebna eko-wioska, która wiązała się z ogromnymi przeżyciami  dzieci i opiekunów (najpierw strachem, a potem już tylko z radością :). Dzieciom towarzyszył - oprócz nieodpartej chęci ruchu - także ogromny apetyt :), co chwile wołały o przerwę na małe "co nie co" ( nawet przedszkolne "niejadki" :). Nikt nie chciał wracać do domu, tak bardzo wszystkim podobało się w DELI Parku, chyba jeszcze nie raz tam pojedziemy !!!