2017-10-01 Bieg papieski

1 października 2017 roku odbył się w naszym mieście VII Bieg Papieski. Przy pięknej słonecznej pogodzie w biegu wzięło udział kilkuset zawodników. Po raz kolejny na początku imprezy na dystansie 200 m odbył się bieg przedszkolaka, w którym wzięło udział 35 chłopców i 48 dziewczynek z różnych przedszkoli. Z Przedszkola Sióstr Urszulanek pobiegło w tym roku trzynaścioro zawodników. Jesteśmy bardzo dumni, bo pierwsze i trzecie  miejsce wśród dziewczynek i pierwsze miejsce wśród chłopców zajęły nasze przedszkolaki - złoty medal: Marianna Marszałkiewicz (czas 0:47,62), brązowy medal: Ola Kaczmarek (0:48,97), złoty medal: Borys Skrzypek (0:46,01). Gratulujemy!!!

Zdjęcia z tego wydarzenia w galerii zdjęć. Zapraszamy