Gdyby wziąć wszystkie uśmiechy dziecięce,
uśmiechy kwiatów i uśmiechy ptaków,
powstałby wiersz o nauczycielu
.

– J.B. Ożóg –

Kadrę pedagogiczną naszego przedszkola tworzy zespół młodych, wykształconych i kreatywnych nauczycieli  (sióstr i osób świeckich) dbających o ciepłą, przyjazną  atmosferę w przedszkolu. W swojej pracy wdrażają chętnie nowatorskie osiągnięcia dydaktyki w zakresie nauczania, rozwijania zainteresowań, uzdolnień i sprawdzania postępów dziecka. Biorą aktywny udział w warsztatach i spotkaniach metodycznych, kursach i studiach, dzięki czemu organizują  oni  wychowanie i  nauczanie na najwyższym poziomie.

Dzięki  wyspecjalizowanej kadrze pedagogicznej, opiece logopedycznej i psychologicznej dzieci otrzymują pełną diagnozę rozwoju.

GRUPY W PRZEDSZKOLU:

POZOSTALI PRACOWNICY: